|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 89 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 557 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 65 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 557 x 89 x 483 мм |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | горизонтальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | DeskTop |
| Товщина металу | 1.2 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Ширина | 483 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Chieftec 2U UNC-210T-B-U3-OP без БЖ (UNC-210T-B-U3-OP без БП_сборка)
Немає в наявності
Код товару: 608712
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
UNC-210T-B - надійний та міцний 2U промисловий корпус, виготовлений із сталі SEEC товщиною 1,2 мм. Підтримує встановлення недорогих низькопрофільних карт розширення без необхідності використання райзер-карти. Має дуже привабливу ціну як для 2U корпусу початкового рівня.
![Корпус Chieftec 2U UNC-210T-B-U3-OP без БЖ (UNC-210T-B-U3-OP без БП_сборка) [608712] Корпус Chieftec 2U UNC-210T-B-U3-OP без БЖ (UNC-210T-B-U3-OP без БП_сборка) [608712]](/content/images/36/390x390l80mc0/96787590294038.jpg)
![Корпус Chieftec 2U UNC-210T-B-U3-OP без БЖ (UNC-210T-B-U3-OP без БП_сборка) [608712] Корпус Chieftec 2U UNC-210T-B-U3-OP без БЖ (UNC-210T-B-U3-OP без БП_сборка) [608712]](/content/images/36/390x390l80mc0/73014622377852.jpg)