|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.0, шт. | 2 |
|---|---|
| Вага, кг | 4.5 |
| Вбудовані вентилятори | 2 x 120 мм (спереду), 1 х 120 мм (ззаду) |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | можливість установки довгих відеокарт, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0. 2 x Audio |
| Клас корпусу | Класичні. сталь. пластик |
| Колір | Чорний |
| Коннектори/роз'єми | 2 x USB 3.0, вихід на навушники, вхід для мікрофона |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 140 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | до 340 мм |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Місць для 12 см вентиляторів | 1 |
| Місць для 8 см вентиляторів | 1 |
| Місць для 9 см вентиляторів | 1 |
| Місця для додаткових вентиляторів | 1x 80/90/120мм (ззаду) |
| Наявність БЖ | Ні |
| Особливості | безгвинтове кріплення HDD. безгвинтове кріплення ОDD |
| Потужність блоку живлення | без БЖ |
| Призначення | стандратний/офісний |
| Розміри | 352 х 180 х 408 |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Серія | CHIEFTEC Elox |
| Система охолодження | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | micro-ATX |
| Тип корпусу | Mini tower |
Новий відгук або коментар
Корпус CHIEFTEC Elox HT-01B, без БЖ, 2xUSB3.1, VGA 340мм, mATX, чорний (HT-01B-OP)
Немає в наявності
Код товару: 109534
1 979 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус Elox HT-01B - це стильний чорний корпус компактного форм-фактора mATX (MicroATX) без вбудованого блока живлення. Корпус має сучасний дизайн і чудову функціональність, ідеально підходить для складання компактної та продуктивної системи.