|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−21%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.5 кг |
| Висота | 458 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 271 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 90 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 365 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 2 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 200 х 458 х 471 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Ширина | 200 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW)
Немає в наявності
Код товару: 608686
1 655 грн
2 091 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
CORSAIR 2000D AIRFLOW — це корпус малого форм-фактора Mini-ITX із феноменальним охолодженням завдяки передній, бічній і задній панелям із сталевої сітки, які забезпечують достатню вентиляцію вашої системи. Оптимізований інтер’єр може вмістити до 8 корпусних вентиляторів розміром 120 мм або 2 вентиляторів розміром 140 мм для чудового потоку повітря в мінімальному просторі.
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/41613392748488.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/90560357098904.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/97047146545048.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/94132591083503.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/52592326275085.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/90237419416001.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/43129210122953.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/41696853229193.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/76204092686982.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/74342248339088.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/76954344670283.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/98199572296199.jpg)
![Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686] Корпус Corsair 2000D Airflow White без БЖ (CC-9011245-WW) [608686]](/content/images/14/390x390l80mc0/33245636828447.jpg)