|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 1 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 315 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 210 х 470 х 380 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White))
Немає в наявності
Код товару: 608667
2 558 грн
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Блискучий корпус ARGB Mid Tower із кристалічним загартованим склом Archon 2 RGB відрізняється привабливим та елегантним дизайном. Завдяки ввімкненим трьом вентиляторам ARGB передня панель із загартованого скла демонструє приголомшливий вигляд із підсвічуванням. Вбудована кнопка освітлення дозволяє відображати дивовижні світлові ефекти. Потужна підтримка 360-мм радіатора, 315-мм графічної карти та 170-мм процесорного кулера забезпечує чудову цінність для вас.
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/84996321025286.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/52393291825137.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/38894321262234.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/16913627570903.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/25510210675861.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/488x390l80mc0/73546396284955.jpg)
![Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667] Корпус Cougar Archon 2 RGB White без БЖ (Archon 2 RGB (White)) [608667]](/content/images/50/390x390l80mc0/52776007702663.jpg)