|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 10 |
| Висота | 496 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 465 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0. 2 x USB 3.0. 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. скло. метал. пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 + 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 190 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 390 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см. Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі. з вертикальним встановленням відеокарти. кнопка управління підсвічуванням |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Back 120/140 mm. Front 360/280/240/140/120 mm. Top 360/280/240/140/120 mm |
| Розміри | 240 x 496 x 465 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | Cougar Airface Pro |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | CEB. E-ATX. ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Ширина | 240 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB)
Немає в наявності
Код товару: 608838
4 377 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Airface Pro RGB - це поєднання гнучкого дизайну, зручного збирання та чудової ефективності охолодження. Передня панель забезпечує чудовий повітряний потік та оптимальну ефективність охолодження. Airface Pro RGB - це корпус шириною 240 мм, що пропонує достатньо місця для нових флагманських відеокарт і вражаюче охолодження з 9 вентиляторів і 190-мм процесорного кулера. Естетика та функціональність Інноваційний швидкознімний пиловий фільтр – це дуже корисно та естетично. Стильні краї пропонують унікальність, з якою ніхто не може зрівнятися. Ви можете легко зняти пиловий фільтр, не відкриваючи передню панель. Знімні верхня панель та передня рама Знімна верхня панель і передня рамка повністю відкривають внутрішню частину корпусу. Завдяки дуже великому простору збірка стане зручнішою та простішою, ніж будь-коли! Удосконалена планка для кабель-менеджменту з регульованим тримачем відеокарти Планка для прокладання кабелів поєднується з тримачем графічної карти, що забезпечує зручність роботи при збірці. Така конструкція забезпечує чіткий огляд та допомагає підвищити стабільність високопродуктивних компонентів. Неймовірне RGB-підсвічування Airface Pro RGB оснащений чотирма 120-мм вентиляторами ARGB. Ви можете керувати кількома приголомшливими світловими ефектами за допомогою спеціальної кнопки RGB. Вбудований контролер світлодіодів сумісний із 5-вольтовим підключенням ARGB до материнської плати для синхронізації підсвічування в масштабі всієї системи. Достатньо місця для високоякісних компонентів Корпус Airface Pro RGB шириною 240 мм забезпечує набагато більше внутрішнього простору, покращену ефективність охолодження та можливість кабель-менеджменту. У нього точно поміститься материнська плата E-ATX, відеокарта діаметром 390 мм, два 3.5-дюймові жорсткі диски і два 2.5-дюймові SSD, що дозволяє створювати найекстремальніші збірки системи. Висока ефективність охолодження Внутрішній простір Airface Pro RGB підтримує до дев’яти вентиляторів, 360-мм радіатор водяного охолодження та процесорний кулер заввишки 190 мм. Цей величезний потенціал охолодження запобігає перегріву критично важливих компонентів.
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/29065694011557.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/71765364368724.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/27182902159894.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/29615157029257.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/53288380944729.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/92108695980503.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/48222046609308.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/67747269349391.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/98702620813761.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/488x390l80mc0/32643082845908.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838] Корпус Cougar Black без БЖ (AIRFACE PRO RGB) [608838]](/content/images/33/390x390l80mc0/69416648034614.jpg)