|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Аудіо роз'єми | 2 |
|---|---|
| Висота | 472 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 528 мм |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 236 х 472 х 528 мм |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 236 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Black без БЖ (Blazer Essence)
Немає в наявності
Код товару: 608659
7 613 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Blazer Essence - це компактний корпус відкритого типу для ігрових ПК з оновленим дизайном і чудовою комбінацією металевого каркаса і панелей з загартованого скла. Підтримка материнських плат ATX, дає необмежену свободу у виборі компонентів для твоєї індивідуальної збірки. Основою дизайну Blazer Essence є міцне металеве шасі, виконане в концепції так званого ДНК Cougar, втіленому в кожному міліметрі цього корпусу. Blazer Essence - справжній витвір мистецтва! Унікальний дизайн Cougar досягається за рахунок гармонійного поєднання металевого шасі і панелей із загартованого скла, що дозволяє демонструвати встановлені Hi-End компоненти. Ця конструкція дозволяє створювати справжні шедеври збірки, обмежені лише вашою уявою. Високопродуктивна система охолодження Можливості по охолодженню - це серйозне обмеження для геймерів, любителів розгону і збирачів. Завдяки підтримці 240-мм систем рідинного охолодження і відкритого дизайну вдається досягти екстремально високої продуктивності системи охолодження. Унікальне металеве шасі Blazer Essence розриває шаблони традиційних дизайнерських рішень. Зібрати саму концептуальну збірку стало простіше. Ваші сміливі концепти тепер досяжні. Нарешті здійснилася мрія кожного збирача.