|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 515 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 478 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Full Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB |
| Ширина | 235 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB)
Немає в наявності
Код товару: 619919
4 968 грн
5 998 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Попрощайтеся з гарячим обладнанням: MX600 RGB захищений від підвищення температури завдяки повній всеспрямованій вентиляції. Перфорована передня сітка і збільшена висота відсіку для блока живлення з повітрозабірними отворами сприяє ефективній прохідності повітря. Дві похилі поверхні точно спрямовують повітряний потік вперед і з боків, охолоджуючи процесор і відеокарту там, де це необхідно найбільше. Не дозволяйте перегріву вивести вас із гри: MX600 охолоджує ваше обладнання там, де воно працює з максимальною інтенсивністю. Корпус має можливість встановлення до 9 вентиляторів повітряного охолодження. Три 140-мм вентилятори з PWM-керуванням попередньо встановлено. Конструкція планки передніх вентиляторів спрощує збірку, даючи змогу встановлювати передні вентилятори або водяне охолодження без зняття передньої панелі. Повністю знімна верхня кришка забезпечує достатньо місця для компонентів системи, а легкознімна кришка відсіку блока живлення дає змогу без проблем встановлювати або замінювати блок живлення. Вентилятори або 360-мм систему водяного охолодження можна надійно встановити безпосередньо на верхню кришку. П’ять фільтрів захищають ваші дорогоцінні компоненти від потрапляння пилу. Зокрема, доступ до швидкознімного переднього фільтра можна отримати, не знімаючи передню панель, що зводить до мінімуму контакт із частинками в повітрі під час технічного обслуговування. Комплексна фільтрація знизу, зверху, збоку і спереду гарантує чистоту вашого обладнання, скорочує потребу в обслуговуванні та подовжує термін служби вашого ПК. MX600 RGB оснащений вбудованим концентратором, який забезпечує плавну координацію швидкості обертання вентиляторів із PWM і RGB-підсвічуванням. Це дає вам змогу керувати RGB-підсвічуванням без необхідності використання програмного забезпечення або синхронізувати її з програмним забезпеченням материнської плати.
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/32204108078266.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/25846709370784.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/30071026770624.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/34311205370362.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/22092576105240.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/52942393089557.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/84760809015827.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/45439066802115.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/19821571261552.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919] Корпус Cougar Black без БЖ (MX600 RGB) [619919]](/content/images/8/390x390l80mc0/72658263294608.jpg)