|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 291 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 178 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 105 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 350 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 1 х 120 мм |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 90 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 1 х 80 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 178 х 291 х 384 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.7 мм |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Ширина | 384 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Black без БЖ (QBX)
Немає в наявності
Код товару: 608658
2 703 грн
2 998 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компанія Cougar, відома своєю ігровою периферією, випустила новий корпус QBX, який назвала "найбільш просунутим компактним ігровим корпусом" і на це є три причини. Перша - габарити, що становлять всього 178х 260 х 368 міліметрів. Корпус призначений для встановлення системних плат формату mini-ITX. Другою причиною названа розширюваність: при скромних розмірах Cougar QBX може прийняти в себе до п"яти жорстких дисків і допускає установку відеокарт довжиною до 35 сантиметрів, при цьому в ньому може використовуватися стандартний блок живлення довжиною до 140 міліметрів. Є місце для встановлення тонкого оптичного приводу, хоча в наш час ці приводи практично втратили свою актуальність. Нарешті, третя причина - охолодження. На думку виробника, QBX забезпечує "краще охолодження в своєму класі", і для такої думки у Cougar є причини: в корпусі є цілих сім посадочних місць під вентилятори і підтримка систем рідинного охолодження (можна встановити радіатор довжиною до 240 міліметрів). Крім того, блок живлення розташований в окремому відсіку. Всі місця забору повітря забезпечені протипильовими фільтрами.
![Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658] Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658]](/content/images/41/390x390l80mc0/29083197720748.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658] Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658]](/content/images/41/347x390l80mc0/52277952028966.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658] Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658]](/content/images/41/459x390l80mc0/73593872121351.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658] Корпус Cougar Black без БЖ (QBX) [608658]](/content/images/41/390x390l80mc0/42661862304608.jpg)