|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 9.3 кг |
| Висота | 475 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 493 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX/CEB/EATX |
| Ширина | 230 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB)
Немає в наявності
Код товару: 619771
3 602 грн
4 198 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе ідеальний баланс економії та продуктивності з Mid-Tower корпусом Uniface RGB. Гнучка підтримка водяного охолодження вищого рівня та ефективна вентиляція охолоджують вашу систему навіть в інтенсивних умовах роботи, а адаптованість забезпечується універсальною сумісністю з материнськими платами. Кращий у ціновому сегменті Цей корпус формату Mid-Tower, розроблений із винятковим поєднанням доступності та продуктивності, гарантує, що економія вашого бюджету не зашкодить якості та ефективності. Максимальна безпека Виготовлений із міцних матеріалів, Uniface RGB гарантує захист ваших компонентів та надійність, на яку ви можете покластися, зберігаючи ваше цінне обладнання у безпеці. Гнучкі можливості охолодження Завдяки підтримці водяного охолодження передньої панелі заввишки 420 мм або верхньої панелі заввишки 360 мм, ваша система оптимально охолоджуватиметься навіть при виконанні ресурсомістких завдань. Підтримка водяного та повітряного охолодження Чотириразовий захист Чотирикутні пилозахисні екрани захищають від частинок пилу та забезпечують чистоту та ефективність системи. Магнітні екрани на передній та правій сторонах доповнюють стандартну магнітну верхню та висувну нижню кришки, забезпечуючи простоту встановлення та очищення без шкоди для захисту. Універсальна сумісність із графічними процесорами Корпус розрахований на максимальну довжину графічного процесора 400 мм з можливістю горизонтальної/вертикальної орієнтації без кріплень, забезпечує простір, необхідний для збірки та розширення вашої системи відповідно до ваших вимог. Ефективний повітряний потік Два 120-мм вентилятори можна встановити на стороні материнської плати, щоб покращити вентиляцію та повітряний потік, забезпечуючи більш прохолодне та стабільне середовище для ваших компонентів. (Можна встановити або материнську плату E-ATX, або радіатор/вентилятор на стороні материнської плати.) Управління підсвічуванням Вбудований універсальний концентратор вентиляторів, передбачає апгрейд із 3-контактних вентиляторів на 4-контактні PWM-вентилятори, що забезпечує плавну координацію швидкості вентилятора та RGB-підсвічування. Сучасні можливості підключення Uniface RGB оснащений портами USB Type-C для повного та безперешкодного підключення до найновіших периферійних пристроїв та обладнання.
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/48415308139958.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/85832297060293.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/23636618402610.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/55046218987425.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/18979641431099.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/63782894851227.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/30823960388282.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/78098304781843.jpg)
![Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771] Корпус Cougar Black без БЖ (UNIFACE RGB) [619771]](/content/images/12/390x390l80mc0/87417854601063.jpg)