|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−21%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 1 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 410 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 420 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 350 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 205 х 410 х 420 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 205 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White))
Немає в наявності
Код товару: 608669
2 857 грн
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний корпус ARGB Mini Tower із сучасними візерунковими вентиляційними отворами Ми зробили корпус COUGAR для ПК ще краще. Нові візерункові вентиляційні отвори надають особливого вигляду вашому дивовижному складання. Потужний повітряний потік, потужна підтримка радіатора до 280 мм, графічної карти 350 мм та кулера ЦП 160 мм забезпечують чудову цінність для вас.
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/293x390l80mc0/92006311995738.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/223x390l80mc0/43587322000388.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/792x390l80mc0/22392436058169.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/399x390l80mc0/88480566343494.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/394x390l80mc0/37349210541647.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/192x390l80mc0/22437201060513.jpg)
![Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669] Корпус Cougar MG140 AIR RGB White без БЖ (MG140 AIR RGB (White)) [608669]](/content/images/2/390x390l80mc0/38145849140885.jpg)