|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.7 кг |
| Висота | 483 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 432 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0. 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. скло. сталь. пластик |
| Колір | White |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 370 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см. Top 2x12/14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі. з підсвічуванням. з пиловим фільтром |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Back 120 mm. Front 360/280/240/140/120 mm. Top 240/120 mm |
| Розміри | 215 х 483 х 432 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | Deepcool CC560 Mesh |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2)
Немає в наявності
Код товару: 608737
3 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус DeepCool CC560 MESH V2 Mid-Tower пропонує відмінну ціну з великою сумісністю компонентів, повнорозмірним вікном із загартованого скла, дрібною передньою сітчастою панеллю і чотирма встановленими вентиляторами ARGB, які дозволять почати будь-яку збірку правильно. Модель V2 ґрунтується на успіху попереднього покоління та піднімає планку.
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/11170349574432.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/68695213906478.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/80677642623267.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/50946551010276.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/15430896354916.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/41048024837090.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/67207674394070.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/84400491241618.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/35619853806043.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/50775657619178.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/69737709358277.jpg)
![Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737] Корпус DeepCool CC560 Mesh V2 White без БЖ (R-CC560-WHAMA4-G-2) [608737]](/content/images/2/390x390l80mc0/49545524366443.jpg)