|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.3 кг |
| Висота | 283.5 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 336 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.2 type C. 2 x USB 3.2. 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. скло. метал |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 172 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 140 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 305 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см. Front 1x12 см. Top 2x12 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 1 х 120 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 200 х 283.5 х 336 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Серія | Deepcool CH160 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
| Ширина | 200 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608704
2 569 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
CH160 — це ультрапортативний корпус mITX, який має всі ознаки корпуса DeepCool із сильним потоком повітря, але займає невелику площу. Внутрішнє розташування забезпечує велику гнучкість для опцій дисків і блоку живлення.
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/53966152052889.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/389x390l80mc0/83650552005543.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/56872450494841.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/83565428255889.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/92014364149262.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/38620800364468.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/38786838261979.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/68113804931913.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/22411412460233.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/373x390l80mc0/35135099109597.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704] Корпус DeepCool CH160 Black без БЖ (R-CH160-BKNGI0-G-1) [608704]](/content/images/29/390x390l80mc0/41008203456137.jpg)