|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 4.2 кг |
| Висота | 323.5 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 375 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 164 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 342 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | горизонтальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 195 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G)
Немає в наявності
Код товару: 618119
3 039 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модель CH160 Plus зберегла чисту, компактну естетику оригінальної моделі CH160, розширивши при цьому підтримку материнських плат MicroATX та 240-мм рідинного охолодження. Сітчасті панелі підсилюють повітряний потік за компактного дизайну. Вбудована ручка зверху дозволяє легко переміщати та переставляти корпус у будь-який зручний для вас час. Рідинне охолодження є невід’ємною частиною системи, підтримуючи установку радіатора до 240 мм. При мінімальному збільшенні розмірів модель розширює сумісність, підтримуючи материнські плати MicroATX, графічні процесори до 342 мм (328 мм із встановленим переднім вентилятором) і повнорозмірні блоки живлення ATX до 140 мм. Четвертий слот розширення дозволяє створювати потужніші збірки. Надайте своїй збірці унікальність за допомогою аксесуарів DeepCool, таких як кріплення для гарнітури HB-01 та декоративні насадки PIXEL.
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/81564025829499.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/64832081874400.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/97803159708608.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/88214028261085.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/39946883549496.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/52256463999997.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/64624043941882.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/20464872905291.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/17710518896120.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/59296657909336.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/390x390l80mc0/64057427177008.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/570x390l80mc0/69677131262734.jpg)
![Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119] Корпус DeepCool CH160 Plus White без БЖ (R-CH160-WHNGM0-G) [618119]](/content/images/15/570x390l80mc0/89014949262451.jpg)