|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6 кг |
| Висота | 431 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 428 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 215 х 431 х 428 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608701
3 069 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
З’явилося наступне покоління корпусів Airflow від DeepCool, і вони справді чудові. CH360 — це новий корпус mATX із зосередженим акцентом на посиленні повітряного потоку по всьому корпусу. Два яскравих 140-міліметрових ARGB-вентилятора з підтримкою ШІМ встановлено перед основним відділенням, а гібридна бічна панель виділяє CH360 серед конкурентів.
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/66652823611018.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/50263574030087.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/20305923486827.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/91352099936908.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/71141661514759.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/92691844094853.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/35812086361917.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/87700550101653.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/80360837113353.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/72099026093501.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/20152394007002.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/90859561037315.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/66280828531782.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/89040608428449.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701] Корпус DeepCool CH360 Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3-G-1) [608701]](/content/images/26/390x390l80mc0/91446057828122.jpg)