|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6 кг |
| Висота | 431 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 428 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | сталь |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 (1 у відсік 3.5") |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12/14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 140 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Особливості | кнопка управління підсвічуванням |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 240/140/120 mm |
| Розміри | 215 х 431 х 428 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | Deepcool CH360 Digital |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 215 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608741
3 719 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Наступне покоління корпусів з повітряним потоком від DeepCool вже тут, і вони справді чудові. CH360 DIGITAL - це новий корпус mATX, в якому основна увага приділяється збільшенню повітряного потоку по всьому шасі. Два яскраві 140-міліметрові вентилятори ARGB з підтримкою PWM встановлені в передній частині основного відсіку, гібридна бічна панель і двостатусний цифровий екран відрізняють CH360 DIGITAL від конкурентів.
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/86229873715458.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/25966460794612.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/78665047352217.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/32173347863647.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/41561908606902.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/82838024240177.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/40880123152816.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/25747914035252.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/19132030557784.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/70255513777096.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/60894077569059.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/63836314129195.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/48924805790732.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/90433549969668.jpg)
![Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741] Корпус DeepCool CH360 Digital Black без БЖ (R-CH360-BKAPE3D-G-1) [608741]](/content/images/6/390x390l80mc0/48532817487393.jpg)