|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 4 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 13.7 кг |
| Висота | 551 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 528 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 132 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 480 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 1 x 420 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 250 х 551 х 528 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 250 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 608696
7 776 грн
7 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
CH780 — це величний корпус ATX+ преміум-класу, який акцентує увагу на відображенні краси апаратного забезпечення високого класу всередині. Потік повітря та сумісність радіаторів не ігноруються, оскільки існує безліч комбінацій вентиляторів і радіаторів. Краса та потік повітря без сітчастої передньої панелі.
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/312x390l80mc0/12053462097941.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/52677180114047.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/73087217032181.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/62636356126103.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/25744439007691.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/89688617521901.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/62205321268705.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/85829518135396.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/78468770757886.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/33591724890448.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/25169511756634.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/50174496388249.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/314x390l80mc0/29665491266454.jpg)
![Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696] Корпус DeepCool CH780 Black без БЖ (R-CH780-BKADE41-G-1) [608696]](/content/images/22/390x390l80mc0/53102009534129.jpg)