|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 2 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 7 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 380 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 210 х 440 х 480 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F)
Немає в наявності
Код товару: 609335
3 730 грн
3 829 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний ATX-корпус з підтримкою материнських плат форм-фактора до E-ATX.
Завдяки гратчастій передній панелі, повітрозабірний канал в достатку дозволяє дихати вашій системі і дозволяє підтримувати стабільну температуру тривалий час.
Бічна панель, виконана повністю з загартованого скла товщиною 4 мм, надає корпусу унікальний зовнішній вигляд для ідеального огляду конфігурації системи.
Підтримка 120/140/240/280/360-мм радіатора системи рідинного охолодження спереду, 120/140/240/280-мм радіатора системи рідинного охолодження зверху і 120-мм радіатора системи рідинного охолодження ззаду.
Підтримка установки відеоплат довжиною до 370 мм.
Оптимізований повітряний потік гарантується великими повітрозабірниками з обох сторін передньої панелі і воздуховідводами ззаду і згори.
23-мм простір в баштовому корпусі шириною 210-мм утворює ідеальний варіант для укладання кабелів.
Пиловий фільтр з магнітним кріпленням на передній, верхній і нижній панелях.
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/492x390l80mc0/46740853907543.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/428x390l80mc0/49309093949846.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/428x390l80mc0/64023232552565.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/427x390l80mc0/33587421355741.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/429x390l80mc0/25716141287511.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/428x390l80mc0/35480785519344.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/428x390l80mc0/54775885346762.jpg)
![Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335] Корпус DeepCool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Black без БЖ (DP-ATX-MATREXX55-MESH-AR-4F) [609335]](/content/images/44/390x390l80mc0/40424381853314.jpg)