|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 4 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 15.5 кг |
| Висота | 551 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 528 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 9 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 195 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 480 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Опціонально фронтально | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 180 мм / 2 x 200 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 250 х 551 х 528 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 250 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1)
Немає в наявності
Код товару: 611379
8 188 грн
8 659 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Модульність має нове обличчя, і вона приходить до нас у вигляді корпусу ATX+ із можливістю внутрішньої конфігурації від DeepCool: MORPHEUS. Завдяки незрівнянній сумісності та просторому плануванню MORPHEUS є найкращим вибором для моддерів, які займаються своїми руками, або для звичайних ентузіастів ПК.
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/27278416420878.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/339x390l80mc0/60586353591060.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/179x390l80mc0/20150705979771.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/179x390l80mc0/68533848309022.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/15222915220153.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/17711670658599.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/397x390l80mc0/65165026596180.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/35320350282548.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/57503214970136.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/41813720539631.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/57809570723314.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/29266546975237.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/390x390l80mc0/47444360077109.jpg)
![Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379] Корпус DeepCool Morpheus Black без БЖ (R-MORPHEUS-BKAPA1-G-1) [611379]](/content/images/17/340x390l80mc0/25970841885124.jpg)