|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага в упаковці, кг | 4.35 |
|---|---|
| Висота, см | 433.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина, см | 320.00 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0. 1 x Audio. 1 x Microphone |
| Клас корпусу | Мультимедійні. скло. метал. пластик |
| Колір | Білий |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 150 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | до 260 мм |
| Максимальний рівень шуму | 34 дБ |
| Наявність БЖ | Ні |
| Особливості | Airflow-Mesh. отвори для укладання кабелів |
| Пиловий фільтр | Так |
| Розміри | 320 х 190 х 433 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | ITX. ATX |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Ширина, см | 190.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 503235
1 367 грн
1 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
A290
ПК
Tower
Білий
Матеріал Сталь SPCC/Загартоване скло
Supported mainboards ATX/ITX/Mini-ATX
Розміри жорсткого диска, які підтримуються 3.5 "
ПК
Tower
Білий
Матеріал Сталь SPCC/Загартоване скло
Supported mainboards ATX/ITX/Mini-ATX
Розміри жорсткого диска, які підтримуються 3.5 "
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/42626809514176.jpg)
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/76649126608093.jpg)
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/76731926667332.jpg)
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/49749470294265.jpg)
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/23989408573702.jpg)
![Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235] Корпус для комп'ютера DARK FLASH ATX без блока живлення A290 білий (A290 WHITE) [503235]](/content/images/13/390x390l80mc0/80602972438862.jpg)