|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Вага, кг | 4 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Білий |
| Колір шасі | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 х 120 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 156 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | до 370 мм |
| Модель | G561 White |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1x120 |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2x120 |
| Особливості | прозора передня панель |
| Роз'єми на лицьовій панелі | 3хUSB 2.0, Sound, 2хUSB 2.0, 1xUSB 3.0 |
| Розміри | 180 x 435 x 412 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | mini-ITX, micro ATX, ATX |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор | ATX |