|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.0, шт. | 1 |
|---|---|
| Вага в упаковці, кг | 10.40 |
| Висота упаковки, см | 545.00 |
| Висота, см | 454.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина, см | 418.00 |
| Колір | Білий |
| Колір шасі | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Лицьова панель | Tempered Glass |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм |
| Матеріал шасі | Сталь SPCC |
| Модель | Infinity Pro WH |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | Немає |
| Наявність вентиляторів зверху | Немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 2x120 |
| Наявність вентиляторів знизу | 3х120 |
| Наявність фронтальних вентиляторів | Немає |
| Опціонально збоку | 2x140, 3x120 |
| Опціонально зверху | Немає |
| Опціонально ззаду | Немає |
| Опціонально знизу | Немає |
| Опціонально фронтально | Немає |
| Особливості | RGB Контролер, Пиловий фільтр, Підтримка материнських плат BTF, Система організації кабелів , Підтримка СРО, RGB підсвічування, Combo audio, Бічне вікно |
| Роз'єми на лицьовій панелі | Контролер кулерів, 1xUSB 3.0, USB Type-C, Контролер підсвітки, Combo Audio |
| Розміри | 418 х 272 х 454 мм |
| Розташування блока живлення | Низ |
| Стандарт БЖ комп корпус | ATX |
| Сумісність з материнськими платами | mATX, mini-ITX, ATX |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Товщина металу | 0.8 мм, 1 мм |
| Форм-фактор | ATX |
| Ширина упаковки, см | 365.00 |
| Ширина, см | 272.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH)
Немає в наявності
Код товару: 503713
4 356 грн
4 589 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Infinity Pro WH
Midi Tower
Білий
Матеріал Загартоване скло/Метал
Supported mainboards ATX/Мікро ATX/ITX
7xКількість роз’ємів розширення
Проти-пиловий фільтр Так
Вага 8800 г
Midi Tower
Білий
Матеріал Загартоване скло/Метал
Supported mainboards ATX/Мікро ATX/ITX
7xКількість роз’ємів розширення
Проти-пиловий фільтр Так
Вага 8800 г
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/25000214881989.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/68205990032349.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/84143595608760.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/30746915063873.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/98892876654967.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/33456910377890.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/86321456807108.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/98410619863934.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/84243876766691.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/93529033260831.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (INFINITY PRO WH) [503713]](/content/images/12/390x390l80mc0/14787945104302.jpg)