|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
\
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Безгвинтове кріплення | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Колір шасі | Чорний |
| Країна виробництва | China |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Лицьова панель | ABS пластик |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 30 |
| Матеріал шасі | Сталь SGCC |
| Модель | MT300-2U3-90W |
| Наявність БЖ | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | Немає |
| Наявність вентиляторів зверху | Немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | Немає |
| Наявність вентиляторів знизу | Немає |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 1х40 |
| Опціонально збоку | Немає |
| Опціонально зверху | Немає |
| Опціонально ззаду | Немає |
| Опціонально знизу | Немає |
| Опціонально фронтально | Немає |
| Особливості | Замок Kensington lock, VESA кріплення |
| Потужність блоку живлення, Вт | 90.00 |
| Роз'єми на лицьовій панелі | Sound, 2хUSB 3.0 |
| Розміри | 200 x 55 x 190 мм |
| Сертифікати БЖ | УкрСЕПРО |
| Сумісність з материнськими платами | mini-ITX |
| Тип корпусу | Desktop |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор | mini ITX |
\