|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага в упаковці, кг | 5.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 4.55 кг |
| Висота упаковки, см | 433.00 |
| Висота, см | 449.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина, см | 386.00 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Білий |
| Колір шасі | Білий |
| Країна виробництва | China |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 5 (2 в відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 1*3.5HDD+5*2.5SSD or 2*3.5HDD+3*2.5SSD or 3*3.5HDD+2*2.5SSD or 2*3.5HDD+2*2.5SSD |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 6 х 120 мм |
| Лицьова панель | ABS,MESH |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 155 |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 330 |
| Матеріал шасі | Сталь SPCC |
| Модель | Storm 2 AW |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | Немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 2x120 |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1x120 |
| Наявність вентиляторів знизу | Немає |
| Наявність підсвічування | на передній панелі |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3x120 |
| Опціонально збоку | Немає |
| Опціонально зверху | Немає |
| Опціонально ззаду | Немає |
| Опціонально знизу | 2x120 |
| Опціонально фронтально | Немає |
| Особливості | RGB Контролер, Пиловий фільтр, Система організації кабелів , Підтримка СРО, RGB підсвічування, Замок Padlock, Combo audio, Бічне вікно |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 240/120 mm |
| Роз'єми на лицьовій панелі | 1xUSB 3.0, USB Type-C, Контролер підсвітки, 1xUSB 2.0, Combo Audio |
| Розміри | 386 х 205 х 449 мм |
| Розташування блока живлення | Низ |
| Серія | Gamemax Storm 2 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт БЖ комп корпус | ATX |
| Сумісність з материнськими платами | ATX, ITX, mATX |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Товщина металу | 0.4 мм |
| Форм-фактор | ATX |
| Ширина упаковки, см | 255.00 |
| Ширина, см | 200.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW)
Немає в наявності
Код товару: 503702
2 279 грн
2 329 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Storm 2 AW
ПК
Midi Tower
Білий
Матеріал Загартоване скло/АБС-пластик/Сітка/Метал
Supported mainboards ATX/Мікро ATX/ITX
7xКількість роз’ємів розширення
Бокове вікно Так
Освітлення Так
Проти-пиловий фільтр Так
Блок живлення в комплекті Ні
Розміри жорсткого диска, які підтримуються 3.5 "
Вага 4.55 kg
ПК
Midi Tower
Білий
Матеріал Загартоване скло/АБС-пластик/Сітка/Метал
Supported mainboards ATX/Мікро ATX/ITX
7xКількість роз’ємів розширення
Бокове вікно Так
Освітлення Так
Проти-пиловий фільтр Так
Блок живлення в комплекті Ні
Розміри жорсткого диска, які підтримуються 3.5 "
Вага 4.55 kg
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/306x390l80mc0/65778711012605.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/196x390l80mc0/94586909436886.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/403x390l80mc0/70295303166873.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/333x390l80mc0/97394349912627.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/390x390l80mc0/23576718184285.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/390x390l80mc0/87670917002084.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/390x390l80mc0/81851845215918.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/390x390l80mc0/99787870207870.jpg)
![Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702] Корпус для комп'ютера ATX W/O PSU GAMEMAX (STORM 2 AW) [503702]](/content/images/26/390x390l80mc0/63809537170129.jpg)