|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Колір | Чорний, білий |
| Країна виробництва | China |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 3,5 "(HDD)* 3 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2,5 "(SSD)* 4 |
| Лицьова панель | Metal cover |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | CPU Cooler Height 170mm |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | VGA Card Length 360mm |
| Матеріал шасі | Сталь SPCC |
| Модель | VEGA PRO WH |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1x120 |
| Опціонально зверху | 3x120, 2x140 |
| Особливості | RGB Контролер, Пиловий фільтр, Контролер обертів кулерів, RGB підсвічування, Hot swap для HDD, Бічне вікно |
| Роз'єми на лицьовій панелі | 3хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, Sound, Контролер кулерів, Контролер підсвітки |
| Розміри | Д) 480 * (Ш) 227 * (В) 515 мм |
| Сумісність з материнськими платами | micro ATX, mini-ITX, ATX, E-ATX |
| Тип корпусу | Full tower |
| Товщина металу | 0.8 мм, 1.2 мм |
| Форм-фактор | E-ATX |
Новий відгук або коментар
Корпус для ПК GAMEMAX (VEGA PRO WH)
Немає в наявності
Код товару: 33301
3 197 грн
3 569 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус GameMax Perfectly Vega White, бічні панелі з подвійним склом, призначені для геймерів, повноцінне full tower шасі має повністю металеву передню та верхню металеву панель, а також верхню панель із положенням вентилятора 3x120 або 140 мм для підтримки надзвичайних теплових характеристик.
Користувачі можуть додати додаткові вентилятори RGB для отримання більш ефективних кольорів зовнішнього вигляду в SYNC.
Повністю безрамне прозоре вікно із загартованого скла пропонує прямий вид на внутрішню систему. Крім того, Vega постачається з контролером V1.7 ARGB HUB, що дозволяє здійснювати ручне керування світлом ARGB верхньою кнопкою RGB, а також підтримку SYNC з гніздом ARGB материнської плати
Vega Pro підтримує стандартну ATX та велику материнську плату E-ATX. Найголовніше, що просторий дизайн інтер’єру не тільки забезпечує достатньо місця для управління кабелями, але й дозволяє користувачам встановлювати найновіше обладнання для ПК, рідини для рідинного охолодження.
Шасі Vega Pro виготовлено із сталі товщиною 1,2 мм, з подвійними боковими панелями із загартованого скла, а також спереду та збоку з текстурою фарби для поліпшення ігрового коефіцієнта, а також додаткові отвори для забору повітря внизу з подвійними фільтрами пилу.
Тип шасі: E-ATX
Користувачі можуть додати додаткові вентилятори RGB для отримання більш ефективних кольорів зовнішнього вигляду в SYNC.
Повністю безрамне прозоре вікно із загартованого скла пропонує прямий вид на внутрішню систему. Крім того, Vega постачається з контролером V1.7 ARGB HUB, що дозволяє здійснювати ручне керування світлом ARGB верхньою кнопкою RGB, а також підтримку SYNC з гніздом ARGB материнської плати
Vega Pro підтримує стандартну ATX та велику материнську плату E-ATX. Найголовніше, що просторий дизайн інтер’єру не тільки забезпечує достатньо місця для управління кабелями, але й дозволяє користувачам встановлювати найновіше обладнання для ПК, рідини для рідинного охолодження.
Шасі Vega Pro виготовлено із сталі товщиною 1,2 мм, з подвійними боковими панелями із загартованого скла, а також спереду та збоку з текстурою фарби для поліпшення ігрового коефіцієнта, а також додаткові отвори для забору повітря внизу з подвійними фільтрами пилу.
Тип шасі: E-ATX