|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−14%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| ATX | Так |
|---|---|
| AV-вихід | 1 |
| AV-вход | 1 |
| EATX | Так |
| MicroATX | Так |
| MiniITX | Так |
| PFC | немає |
| USB 3.2, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Блок живлення | Not included |
| Вага без упаковки, кг | 10.90 |
| Вага в упаковці, кг | 13.50 |
| Вага упаковки, кг | 13.50 |
| Вага, кг | 10.9 кг |
| Висота | 510 мм |
| Висота упаковки, см | 58.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 505 мм |
| Діапазон вихідної потужності блоку живлення, Вт | w/o PSU |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 6 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 175 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 360 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Особливості | Transparent panel |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 235 x 510 x 505 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/ITX |
| Ширина | 235 мм |
| Ширина упаковки, см | 33.00 |
Новий відгук або коментар
Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW)
Немає в наявності
Код товару: 608697
7 686 грн
8 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
До серії продуктів GUNGNIR від MSI вже було представлено багато корпусів для ПК. Серія GUNGNIR складається з багатьох продуктів, кожен з яких має різний зовнішній вигляд та переваги. Ми з гордістю представляємо новітнього представника нашого сімейства корпусів, серію MPG GUNGNIR 300, розроблену спеціально для задоволення зростаючих потреб наших клієнтів у цьому постійно мінливому світі.
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697]](/content/images/16/390x390l80mc0/53272520141056.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697]](/content/images/16/488x390l80mc0/72418420671030.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697]](/content/images/16/488x390l80mc0/89112140330859.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697]](/content/images/16/488x390l80mc0/48898367713462.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW) [608697]](/content/images/16/488x390l80mc0/91311262878099.jpg)