|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| USB 2.0, шт. | 2 |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 6.3 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 175 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 360 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
В наявності
Код товару: 619108
2 899 грн
Опис
Суворий або яскравий? З корпусом Frime MarkIII Ви ніколи не зіткнетеся з подібною проблемою. Вибирайте відповідний варіант підсвічування і насолоджуйтеся відмінною функціональністю в стильному і яскравому корпусі! Сувора глуха передня панель врівноважується прозорими бічною і верхньою панелями, через які будуть чудово проглядатися всі внутрішні елементи з підсвічуванням. Оригінальності додає нахильне розташування передньої панелі корпусу, яка до того ж оснащена сітчастими елементами, що поліпшують процес охолодження. Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це значить, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань - кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовані відразу кілька USB портів, в тому числі USB 3.0, а значить, можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати RGB LED вентиляторами, що входять в комплект - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна і яскрава функціональність з запасом для розширення!
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/37615008061473.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/30118272616231.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/30560866342753.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/73710585373952.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/16175985710723.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/93330114699843.jpg)
![Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108] Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP) [619108]](/content/images/12/390x390l80mc0/21981565857791.jpg)