|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 365 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 420 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 400 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 2 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 285 x 365 х 420 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 285 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M)
Немає в наявності
Код товару: 612403
2 148 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GTL Gaming "Abyss" Black – це сучасний корпус для ПК, який ідеально підходить для створення яскравих ігрових систем формату Micro ATX та Mini ITX. Завдяки стильному чорному дизайну, ARGB-підсвічуванню та продуманій ергономіці, цей блок стане центром уваги на будь-якому робочому столі. Модель GTL Gaming "Abyss" Black оснащена прозорою бічною панеллю, що дозволяє демонструвати внутрішні компоненти та ефектне підсвічування. Корпус підтримує встановлення відеокарт довжиною до 400 мм і процесорних кулерів висотою до 165 мм, що забезпечує сумісність із сучасними комплектуючими для ігрових та робочих задач. Для зберігання даних передбачено 2 відсіки для SSD 2.5" та 1 слот для HDD 3.5". На передній панелі розташовано порти USB 3.0 та USB 2.0, що дозволяють швидко підключати периферійні пристрої. Корпус має два перед встановлених ARGB-вентилятори, а також підтримує встановлення до 9 додаткових вентиляторів різного розміру. Для ефективного охолодження передбачена підтримка рідинного охолодження на верхній, бічній та нижній панелях (до 420 мм). Переваги GTL Gaming "Abyss" Black: Сумісність з материнськими платами Micro ATX та Mini ITX. Яскраве ARGB-підсвічування та прозора бічна панель. Підтримка сучасних відеокарт (до 400 мм) і кулерів (до 165 мм). Зручні порти USB 3.0 та USB 2.0 для швидкого підключення пристроїв. Гнучкі можливості для встановлення вентиляторів і рідинного охолодження.
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/64232243137830.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/11137421118467.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/82851594486175.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/13414332647684.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/69689185920161.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/48704985885910.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/74410684592570.jpg)
![Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403] Корпус GTL Gaming Abyss Black без БЖ (GTLN285M) [612403]](/content/images/22/390x390l80mc0/77926872901523.jpg)