|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 335 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 355 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 275 x 335 x 355 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 275 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B)
Немає в наявності
Код товару: 612402
1 649 грн
1 776 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
GTL Gaming "Infinity" (GTLN275-1B) – це корпус формату Midi Tower, створений для тих, хто хоче зібрати стильний і функціональний ПК для ігор, роботи чи творчості. Він підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам, що цінують гарний дизайн, якісну вентиляцію та зручність у встановленні комплектуючих. Прозора бічна панель та ARGB-підсвічування підкреслюють ігровий характер моделі, а чорний колір додає універсальності для будь-якого інтер’єру. Корпус підтримує материнські плати формфакторів Micro ATX та Mini ITX, тож стане чудовою основою для компактних збірок. Всередині є 3 відсіки під SSD 2.5" та 1 відсік під жорсткий диск 3.5", а також два попередньо встановлені вентилятори для стабільної роботи компонентів. Передбачено підтримку рідинного охолодження на верхній та задній панелях (до 280 мм), що дозволяє зібрати потужну ігрову станцію. Максимальна довжина відеокарти – 320 мм, а висота кулера ЦП – до 160 мм, а це відкриває широкі можливості для апгрейду. На передній панелі розташовано два порти USB 2.0, один USB 3.0 та аудіовиходи для зручності підключення периферії. Переваги GTL Gaming "Infinity": Прозора бічна панель та ARGB-підсвічування для стильного вигляду. Підтримка сучасних материнських плат Micro ATX та Mini ITX. Можливість встановлення довгих відеокарт. Ефективна система охолодження з підтримкою рідинних рішень. Зручний доступ до портів USB та аудіовиходів.
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/72124446884842.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/20718185500566.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/93241233598925.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/15003039111627.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/95059947287476.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/16019231676278.jpg)
![Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402] Корпус GTL Gaming Infinity Black без БЖ (GTLN275-1B) [612402]](/content/images/21/390x390l80mc0/27594140674872.jpg)