|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 434 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 454 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 425 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 3 x 120 мм. 120 мм / 240 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. 120 мм / 240 мм |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 218 x 434 x 454 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 218 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218)
Немає в наявності
Код товару: 612406
2 485 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус GTL Gaming "Universe" Black – це флагманський Midi Tower, створений для справжніх ентузіастів, які планують збірку найпотужніших ігрових станцій. Ця модель вражає своїм внутрішнім простором та неймовірними можливостями для організації охолодження. Якщо ви шукаєте основу для безкомпромісного ПК, модель "Universe" стане вашим найкращим рішенням. Головна перевага цього корпусу – феноменальна система охолодження. Він постачається з чотирма встановленими ARGB вентиляторами, що створюють потужний повітряний потік та яскраве світлове шоу "з коробки". Загалом ви можете встановити до 10 вентиляторів, а також інтегрувати систему рідинного охолодження з радіаторами до 360 мм на верхній панелі. Внутрішній простір дозволяє розмістити відеокарту довжиною до 425 мм та процесорний кулер висотою до 170 мм, що знімає будь-які обмеження у виборі комплектуючих. Прозора бічна панель із загартованого скла перетворює ваш потужний ігровий ПК на справжній витвір мистецтва. Переваги GTL Gaming "Universe": Чотири встановлені вентилятори з керованим ARGB підсвічуванням. Неймовірна гнучкість у налаштуванні повітряного та рідинного охолодження. Величезний внутрішній простір для найгабаритніших відеокарт та кулерів. Панорамна бічна панель для чудового огляду системи. Продумана конструкція для зручної збірки та кабель-менеджменту.
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/396x390l80mc0/69108433487837.jpg)
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/390x390l80mc0/99591813938834.jpg)
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/390x390l80mc0/71198555933690.jpg)
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/390x390l80mc0/31715371295347.jpg)
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/390x390l80mc0/28317863794670.jpg)
![Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406] Корпус GTL Gaming Universe Black без БЖ (GTLXE218) [612406]](/content/images/25/390x390l80mc0/36960648231759.jpg)