|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 19 кг |
| Висота | 547 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 541 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 8 / 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 6 + 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 185 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 470 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 280 мм / 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 259.5 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08)
Немає в наявності
Код товару: 614803
13 439 грн
13 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус HAVN HS 420 VGPU - це висококласний ігровий корпус, який вирізняється своїм унікальним панорамним дизайном та орієнтацією на максимальну ефективність охолодження. Приставка "VGPU" у назві розшифровується як "Vertical GPU", що і є головною відмінністю цієї моделі. Ця версія корпусу комплектується вертикальним кронштейном та високоякісним райзером PCI Express 5.0. Це дозволяє встановити відеокарту вертикально, що не тільки покращує візуальний вигляд, але й забезпечує кращий доступ до свіжого повітря для її системи охолодження. Корпус розробили інженери, які мають досвід роботи з відомими брендами, що відображається в продуманій конструкції. Завдяки десяткам прототипів та редизайнів, а також буквально тисячам годин ретельного тестування інженерами HAVN та Pro Gamers Group, створили цей корпус Hybrid Structure, щоб забезпечити неперевершений централізований повітряний потік графічного процесора в двокамерній конструкції, зберігаючи при цьому традиційні розміри. Створений для найпотужніших вентиляторів та радіаторів, він забезпечує теплову оптимізацію, необхідну для найвимогливіших завдань. Дизайн, орієнтований на графічний процесор. Графічний процесор займає центральне місце в Hybrid Structure HAVN, повністю демонструючи його за панорамним склом UniSheet. Така конструкція оптимізує повітряний потік графічного процесора та виділяє найважливіші компоненти. Дзеркальний потік повітря. Додатковий вентилятор у нижній частині задньої панелі спрямовує холодне повітря безпосередньо до відеокарти, ідеально балансуючи впуск і випуск повітря. Це забезпечує максимальну продуктивність і допомагає підтримувати чистоту системи без пилу. Термоформована скляна панель UniSheet для панорамного огляду. Було кинуто виклик обмеженням виробництва, щоб створити найменший можливий радіус вигину та мінімізувати візуальні спотворення, забезпечуючи користувачеві чіткий огляд внутрішньої частини корпусу. SimpliCable Routing System. Унікально зручна система прокладання кабелів SimpliCable — канавки зверху вниз дають можливість акуратно прокладати кабелі, забезпечуючи бездоганний загальний вигляд. Силіконові прохідні отвори зі стабілізуючими затискачами забезпечують точне управління кабелями. Всі кронштейни вентиляторів мають гнучку гуму для ізоляції кронштейна від корпусу та запобігання утворенню резонансу. HAVN HS 420 VGPU позиціонується як преміальний корпус для ентузіастів, які цінують не лише високу продуктивність, але й естетику. Він ідеально підходить для створення потужних ігрових ПК з рідинним охолодженням, де кожен компонент має бути на видноті. ВАЖЛИВО: В одному відсіку 2.5"/3.5" можливе встановлення або двох накопичувачів форм-фактора 2.5", або одного 3.5" (але не обох одночасно)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/30076551824913.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/72970042885398.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/54218192209492.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/31038447960834.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/92194337016386.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/73690253057073.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/73037163255158.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/23003043471712.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/78153853096193.jpg)
![Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803] Корпус HAVN HS 420 VGPU Edition Black (HVN-CA-HS420-08) [614803]](/content/images/5/390x390l80mc0/25442257662556.jpg)