|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 1 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 55 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 322 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 140 х 244 х 326 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Small Tower |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00)
Немає в наявності
Код товару: 614340
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
A4-H2O - це 11-літровий корпус малого форм-фактора, створений у співпраці з DAN Cases. Заснований на оригінальній концепції багатошарового корпусу DAN A4-SFX, A4-H2O продовжує мінімалістський та компактний форм-фактор з покращеною апаратною сумісністю (включаючи водяне охолодження AIO) та спрощує встановлення.
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/84069053834130.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/56213378072008.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/13583989744738.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/89022713810500.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/25616471653114.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/88176376947014.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/15868185567057.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/93713422187348.jpg)
![Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340] Корпус Lian Li A4 H2O Black без БЖ (G99.A4H2OX4.00) [614340]](/content/images/18/390x390l80mc0/83431482797489.jpg)