|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 10.5 кг |
| Висота | 503 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 482 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 5 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 375 мм |
| Матеріал | метал/пластик/скло/дерево |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 140 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | 2 х 120 мм. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 170 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм / 2 х 170 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 4.0 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 238 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00)
Немає в наявності
Код товару: 616264
6 560 грн
6 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Lian Li Lancool 217 – це корпус середнього розміру, який поєднує інноваційний дизайн охолодження з акцентами зі справжнього дерева. Він постачається з п’ятьма попередньо встановленими вентиляторами, що забезпечує оптимізований потік повітря одразу після розпакування. Гнучка конструкція кріплення блоку живлення спрощує управління кабелями. Доступний у чорному кольорі з акцентами з темного дерева або білому зі світлим деревом, він поєднує природну красу з високою продуктивністю. Lancool 217 продумано розроблений, щоб поєднати естетику натурального дерева з високопродуктивним повітряним потоком. Він має передню панель, яка поєднує дрібно перфоровану сітку з дерев’яною рамою, щоб зберегти органічний вигляд, забезпечуючи при цьому необмежений повітряний потік. Корпус оснащений високопродуктивними вентиляторами спереду, ззаду та знизу, що забезпечують потужний потік повітря для безперебійної та надійної роботи внутрішніх компонентів. Фронтальні вентилятори використовують підшипники FDB для тихішої роботи та подовженого терміну служби. Розроблені для продуктивності, вони забезпечують потужний повітряний потік і можуть бути переміщені для кращого спрямування на процесор або відеокарту. Над кожухом блоку живлення нижні вентилятори спеціально розташовані для направлення холодного повітря на графічний процесор, допомагаючи ефективно керувати його температурою. На задній панелі 140-мм вентилятор ефективно видаляє тепле повітря, допомагаючи підтримувати збалансований повітряний потік по всій системі.
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/63739420347751.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/22841765423300.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/79569277677306.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/99033848366224.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/70922830414095.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/70967550732282.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264] Корпус Lian Li Lancool 217 Black без БЖ (G99.LAN217X.00) [616264]](/content/images/13/390x390l80mc0/79614418503122.jpg)