|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 10.5 кг |
| Висота | 503 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 482 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 180 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 380 мм |
| Матеріал | метал/пластик/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 2 х 170 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX/EEB |
| Ширина | 238 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00)
Немає в наявності
Код товару: 616483
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Lian Li Lancool 217 INF — це еволюція популярної серії Lancool, яка поєднує в собі футуристичний дизайн «Infinity Mirror» (нескінченне дзеркало) та передову інженерію повітряних потоків. Цей корпус створений для тих, хто не згоден на компроміси між зовнішнім виглядом та продуктивністю. Ефект «Infinity Mirror» та ARGB: передня панель оснащена загартованим склом із ефектом нескінченного дзеркала та двома масивними 170-мм ARGB вентиляторами, що створюють приголомшливу візуальну глибину. Гігантські вентилятори для екстремального обдуву: попередньо встановлені два фронтальні вентилятори 170 мм та один задній 140 мм забезпечують колосальний об’єм свіжого повітря при мінімальному рівні шуму. Оптимізована вентиляція: завдяки перфорованим сітчастим панелям знизу та зверху, корпус підтримує ідеальну циркуляцію повітря для найгарячіших компонентів. Фронтальні вентилятори оснащені металевими сітчастими пиловими фільтрами, які запобігають потраплянню пилу та випадковому контакту з вентилятором. Фільтр можна легко зняти для швидкого очищення. Підтримка материнських плат із заднім підключенням: Lancool 217 INF повністю сумісний із сучасними материнськими платами, де роз’єми живлення розташовані на звороті (наприклад, ASUS BTF або MSI Project Zero), що дозволяє створити ідеально чистий кабель-менеджмент. Цей корпус — це не просто «коробка» для комплектуючих, а продумана екосистема. Він оснащений зручним хабом для вентиляторів та підсвітки, магнітними пиловими фільтрами та продуманою системою кабель-менеджменту. Якщо ви збираєте потужну ігрову станцію, яка має виглядати як витвір мистецтва — Lancool 217 INF стане ідеальним фундаментом.
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/15008870129939.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/98719118983750.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/66795397631415.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/71681242905264.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/45038518320200.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/81563413606796.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/59234090053920.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/26085285197354.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/56101752617854.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483] Корпус Lian Li Lancool 217 INF Black (G99.LAN217INFX.00) [616483]](/content/images/10/390x390l80mc0/47039541868769.jpg)