|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 8 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 187 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 435 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 238 х 523 х 526 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00)
Немає в наявності
Код товару: 613529
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LANCOOL III, корпус преміум-класу в корпусі Mid-Tower, володіє кращими тепловими характеристиками, ніж LANCOOL II, за рахунок включення 4 встановлених 140-мм вентиляторів з ШІМ і дрібної пористих панелей, призначених для забезпечення достатнього потоку повітря до високопродуктивних компонентів, коли система працює на високій швидкості. пікова продуктивність.
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/67378721399872.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/21721197217304.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/62048676939395.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/21428820139208.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/90704935071242.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/89869996524580.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/16556131781958.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/585x390l80mc0/88312374961168.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529] Корпус Lian Li Lancool III Black без БЖ (G99.LAN3X.00) [613529]](/content/images/27/390x390l80mc0/24624768414106.jpg)