|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 12.63 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 8 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 8 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 8 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 187 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 220 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 435 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12/14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 360 мм / 420 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 360 мм / 420 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Особливості | отвори для укладання кабелів |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | так |
| Розміри | 238 х 523 х 526 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Серія | Lian Li Lancool III |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00)
Немає в наявності
Код товару: 613530
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
LANCOOL III, корпус преміум-класу в корпусі Mid-Tower, володіє кращими тепловими характеристиками, ніж LANCOOL II, за рахунок включення 4 встановлених 140-мм вентиляторів з ШІМ і дрібної пористих панелей, призначених для забезпечення достатнього потоку повітря до високопродуктивних компонентів, коли система працює на високій швидкості. пікова продуктивність. Пропонуючи 7 кольорів і 8 режимів освітлення (8-й режим - MB SYNC), контролер ARGB, що входить до комплекту, може керуватися за допомогою кнопок IO C і M на передній панелі і може розширювати його керування для 3 додаткових пристроїв ARGB.
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/82063030082395.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/21510174620431.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/46925258415318.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/37266610750957.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/79422435397171.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/79124436249559.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/92495047168813.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/585x390l80mc0/39929409279407.jpg)
![Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530] Корпус Lian Li Lancool III RGB Black без БЖ (G99.LAN3RX.00) [613530]](/content/images/28/390x390l80mc0/49531898804671.jpg)