|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 400 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 384 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 362 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм / 280 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 2 х 140 мм. немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 288 х 384 х 400 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/ITX |
| Ширина | 288 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00)
Немає в наявності
Код товару: 613531
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Невелика вежа з великим потоком повітря O11 AIR MINI має модульну конструкцію для материнських плат ATX, M-ATX або ITX. Будучи повністю орієнтованим на повітря, O11 AIR MINI має просторий салон, в якому можна розмістити декілька конфігурацій вентиляторів та радіаторів, щоб максимізувати повітряний потік.
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/399x390l80mc0/38510602540932.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/345x390l80mc0/53802647778199.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/354x390l80mc0/13157383839049.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/321x390l80mc0/26078897164694.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/420x390l80mc0/22123596142049.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/436x390l80mc0/39198572528689.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/387x390l80mc0/47696199686960.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/387x390l80mc0/82198650239127.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/447x390l80mc0/52344198039351.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/447x390l80mc0/47713163244142.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/419x390l80mc0/31766529659883.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/419x390l80mc0/74594580422341.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/413x390l80mc0/24549440964579.jpg)
![Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531] Корпус Lian Li PC-O11 Dynamic Air Mini Black без БЖ (G99.O11AMX.00) [613531]](/content/images/29/390x390l80mc0/94832809878427.jpg)