|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 8.5 кг |
| Висота | 484.65 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 446 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 178 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 420 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 235.5 х 484.65 х 446 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 235.5 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00)
Немає в наявності
Код товару: 613496
4 256 грн
4 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vector V100 побудований на основі концепції візуалізації продуктивності Подвійні загартовані скляні панелі, спеціальна платформа дисплея та інтегрована світлова стрічка ARGB разом стильно підкреслюють ваше обладнання. Його адаптивне розташування забезпечує ідеальний баланс між гнучкістю самостійного монтажу та легкістю встановлення, пропонуючи персоналізовану вітрину як для геймерів, так і для ентузіастів ПК. Окрім можливості встановлення великих систем водяного та повітряного охолодження, Vector V100 має оптимізовану сітчасту панель збоку з коефіцієнтом перфорації до 40.3%, що значно підвищує ефективність охолодження.
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/390x390l80mc0/21757076888776.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/359x390l80mc0/78909558210820.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/372x390l80mc0/52385366705052.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/372x390l80mc0/37297714149887.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/335x390l80mc0/57811881071426.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/338x390l80mc0/23714261787345.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/390x390l80mc0/97425200153293.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496] Корпус Lian Li Vector V100 ARGB White без БЖ (G99.V100RW.00) [613496]](/content/images/32/390x390l80mc0/60182494592819.jpg)