|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 484.65 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 235.5 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 178 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 420 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 235.5 х 446 х 484.65 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Full Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 446 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00)
Немає в наявності
Код товару: 611490
3 266 грн
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Яскравий вигляд та висока продуктивність збірки Vector V100 створено на основі концепції візуалізації збірки. Панелі із загартованого скла, спеціальна платформа для фігур та вбудована ARGB-стрічка працюють разом, щоб стильно підкреслити ваші комплектуючі та систему вцілому. Його адаптивна конструкція забезпечує ідеальний баланс між гнучкістю для самостійної збірки та простотою встановлення, пропонуючи широкий простір для персоналізації збірки як для геймерів, так і для комп’ютерних ентузіастів. ВИНЯТКОВА СУМІСНІСТЬ КОМПЛЕКТУЮЧИХ І ЕФЕКТИВНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ Vector V100 забезпечує до 415 мм вільного простору для встановлення відеокарти, підтримуючи монтаж всіх наявних відеокарт високого класу. Зверху: підтримує монтаж 360-мм радіаторора (висотою <180,5 мм) Позаду: Підтримує 1 x 120/140-мм вентилятор Бічна панель: Підтримує 3 x 120-мм вентилятори Знизу: Підтримує 2 x 120-мм вентилятори
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/390x390l80mc0/50006028579409.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/338x390l80mc0/26730150348404.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/372x390l80mc0/64948663996963.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/372x390l80mc0/62790859060137.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/359x390l80mc0/78313915126414.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490] Корпус Lian Li Vector V100 White без БЖ (G99.V100W.00) [611490]](/content/images/37/191x390l80mc0/50798555949386.jpg)