|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 9.8 кг |
| Висота | 444 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 436 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 5 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 163 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 415 мм |
| Матеріал | метал/пластик/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 3 x 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 222 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00)
Немає в наявності
Код товару: 617722
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Vector V100 Mini — це компактна версія Vector V100, розроблена спеціально для збирачів, яким потрібна продуктивність та стиль у меншому розмірі. Корпус пропонує чисту, гнучку та візуально вражаючу платформу для компактних ігрових збірок. Незважаючи на свій розмір, він підтримує як стандартні материнські плати, так і mATX із зворотним підключенням, що дає збирачам гнучкість у створенні сучасних систем без захаращення. Безперервна панорамна вітрина Завдяки передній та бічній панелям із загартованого скла, цей корпус забезпечує безперешкодний панорамний огляд внутрішніх компонентів системи на 270°. Така конструкція створює ідеальну вітрину для компонентів та освітлення, а інтегрована ARGB-смуга додає додаткового рівня персоналізації. Виняткова теплова універсальність Корпус пропонує вражаючу сумісність з системами охолодження, підтримуючи максимум дев’ять 120-мм вентиляторів. Для ентузіастів рідинного охолодження верхня частина шасі вміщує радіатори 360-мм або 240-мм, що забезпечує ефективний потік повітря та надійне охолодження в компактних конструкціях. Гнучка підтримка центрального та графічного процесорів Розроблений для розміщення сучасного обладнання, V100 Mini пропонує 415 мм вільного простору для відеокарти та включає спеціальний кронштейн для горизонтального розташування відеокарт, що запобігає провисанню. Кронштейн оснащений гнучким гвинтовим підйомним механізмом для точного регулювання висоти, що дозволяє підходити до різних розмірів відеокарт. Оптимізоване управління кабелями Підтримуйте порядок у вашому інтер’єрі завдяки добре структурованій системі організації кабелів зі спеціальними каналами для прокладання та кількома точками кріплення. Для спрощення встановлення та збереження естетичного вигляду на кожусі блоку живлення передбачено спеціальний отвір для прокладання кабелів відеокарти.
![Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722] Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722]](/content/images/49/390x390l80mc0/64757093835333.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722] Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722]](/content/images/49/390x390l80mc0/74599541066287.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722] Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722]](/content/images/49/390x390l80mc0/12196532930049.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722] Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722]](/content/images/49/390x390l80mc0/68660285930895.jpg)
![Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722] Корпус Lian Li Vector V100R Mini Black (G99.V100RMIX.00) [617722]](/content/images/49/390x390l80mc0/68007694595759.jpg)