|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Висота | 510 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Глибина | 505 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 175 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 360 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм / 140 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 235 x 510 x 505 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX/ITX |
| Ширина | 235 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 613527
7 252 грн
7 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Дивовижна можливість потоку повітря Можливе встановлення до 12 вентиляторів різного розміру. Він підтримує подвійні 360-міліметрові радіатори вгорі та спереду, а також має 80-міліметровий зазор угорі та спереду для встановлення PUSH & PULL. Підтримка відеокарт серії RTX 40 Незалежно від того, довша, товща чи важча відеокарта, вона повністю підтримує вертикальне чи горизонтальне встановлення, а також зарезервовано достатньо місця для забезпечення охолодження та згинання кабелю. Тримач всеспрямованої відеокарти Тримач відеокарти можна регулювати багатьма способами для підтримки встановлення різних відеокарт. Перемикаються кронштейни PCI-E Вертикальний кронштейн GPU підтримує установку відеокарти вертикально без встановлення додаткового кронштейна, а також може одночасно встановити 2 х 60 мм вентилятори. Багатофункціональна кришка кабелю Кришку кабелю можна перемістити для підтримки материнських плат E-ATX і можна встановити додатковий вентилятор за допомогою прикріпленого кронштейна вентилятора для покращення повітряного потоку.
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/390x390l80mc0/79277916571220.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/353x390l80mc0/52845804075931.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/353x390l80mc0/85505866395137.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/321x390l80mc0/64540044612899.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/326x390l80mc0/26139238858455.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/329x390l80mc0/64340058300509.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/207x390l80mc0/15277856431181.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/367x390l80mc0/20377233301593.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/185x390l80mc0/72777428342965.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/189x390l80mc0/69627161747229.jpg)
![Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527] Корпус MSI без БЖ (MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE) [613527]](/content/images/26/314x390l80mc0/12777151433940.jpg)