|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 1 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Так |
| Вага, кг | 4.8 кг |
| Висота | 400 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 389 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0. 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Мультимедійні. скло. метал |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 377 мм (без передніх вентиляторів) |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 240 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 1 х 120 мм. 280 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | так |
| Розміри | 210 х 450 х 470 |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | micro-ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 225 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01)
Немає в наявності
Код товару: 616900
3 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус H3 Flow micro-ATX поєднує в собі компактний дизайн з високою продуктивністю. Він оснащений надтонкими сітчастими панелями та вентильованим кожухом блоку живлення для підтримки стабільного, оптимізованого потоку повітря по всій вашій збірці. Підходить для відеокарт розміром до 377 мм (без передніх вентиляторів), 352 мм (з передніми вентиляторами) або 317 мм (з встановленим переднім радіатором та вентиляторами). Підтримує радіатор до 280 мм спереду, радіатор 240 мм зверху та до семи вентиляторів для потужного та налаштовуваного охолодження. Попередньо встановлений один вентилятор F120Q (CV) ззаду для забезпечення ефективного витяжного повітряного потоку одразу після розпакування. Інтегровані кабель-канали та кілька точок кріплення спрощують прокладання та упорядкування кабелів для акуратного та організованого монтажу. Підтримка материнських плат із заднім роз’ємом, таких як ASUS BTF та MSI Project Zero, забезпечує бездоганну естетику без кабелів. Знімні верхня, передня та бічні панелі забезпечують легке оновлення та очищення — інструменти не потрібні.
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/27366348723747.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/30294895351948.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/42349077987835.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/54428241675772.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/58644355774413.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/62881754388402.jpg)
![Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900] Корпус NZXT H3 Flow Black без БЖ (CC-H31FB-01) [616900]](/content/images/2/390x390l80mc0/26123450899656.jpg)