|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 9.4 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C. 2 x USB 3.2. 1 x Audio. 1 x Microphone |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. скло. сталь |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 163 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 365 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см. Bottom 2x14 см. Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. 120 мм |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі. з безгвинтовим кріпленням. з пиловим фільтром. отвори для рідинного охолодження. отвори для укладання кабелів |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | так |
| Розміри | 435 х 415 х 287 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01)
Немає в наявності
Код товару: 613204
4 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте максимальну продуктивність завдяки інноваційній компактній двокамерній камері. Віддаючи пріоритет охолодженню GPU, панорамне скло H6 Flow демонструє інтер’єр, звільняючи простір для покращеного повітряного потоку.
![Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204] Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204]](/content/images/25/390x390l80mc0/54967489596228.jpg)
![Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204] Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204]](/content/images/25/390x390l80mc0/86658946754281.jpg)
![Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204] Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204]](/content/images/25/390x390l80mc0/18554179736625.jpg)
![Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204] Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204]](/content/images/25/390x390l80mc0/37615837886984.jpg)
![Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204] Корпус NZXT H6 Black без БЖ (CC-H61FB-01) [613204]](/content/images/25/390x390l80mc0/61514233108012.jpg)