|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 13.1 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кардридер | Ні |
| Колір | White |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 435 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 3 x 120 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 120 мм |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри | 290 х 495 х 466 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01)
Немає в наявності
Код товару: 614337
14 420 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
H9 Elite розроблений, щоб продемонструвати будь-який кут вашої конструкції завдяки верхній панелі із загартованого скла та вбудованому контролеру RGB і вентилятора. Унікальна скляна конструкція з двокамерним розташуванням є ідеальною вітриною для компонентів преміум-класу. Унікальна безперервна скляна панель для чіткого огляду інтер’єру Інтуїтивно зрозуміле управління кабелями та двокамерний дизайн Кімната для десяти вентиляторів або трьох радіаторів 360 мм Верхня панель із загартованого скла та контролер RGB і вентилятора в комплекті Прямий потік повітря до GPU для роботи з потужними компонентами Розширений досвід роботи з іншими продуктами з екосистеми NZXT Включає три вентилятори серії F 120 мм RGB Duo і один вентилятор F120Q
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/549x390l80mc0/36940149510425.jpg)
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/328x390l80mc0/58427388417541.jpg)
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/390x390l80mc0/74779813839638.jpg)
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/398x390l80mc0/83269268390583.jpg)
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/390x390l80mc0/30969869419043.jpg)
![Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337] Корпус NZXT H9 Elite White без БЖ (CM-H91EW-01) [614337]](/content/images/29/390x390l80mc0/89282408232819.jpg)