|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB 3.х, шт. | 2 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 12.1 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | метал |
| Колір | White |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 6 (2 у відсік 3.5") |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 200 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 435 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | 360 мм. 3 x 120 мм |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. 120 мм |
| Наявність підсвічування | RGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 3 x 120 мм |
| Опціонально зверху | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально фронтально | немає |
| Особливості | прозора передня панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Top 360 mm |
| Розміри | 290 х 495 х 466 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | NZXT H9 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01)
Немає в наявності
Код товару: 614338
10 079 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
H9 Flow розроблений для охолодження потужних графічних процесорів завдяки своїм широким тепловим можливостям, оснащеним десятьма вентиляторами та численними 360-міліметровими варіантами встановлення радіатора, а перфорована верхня панель забезпечує ще більше охолодження. Унікальна безперервна скляна панель для чіткого огляду інтер’єру Інтуїтивно зрозуміле управління кабелями та двокамерний дизайн Кімната для десяти вентиляторів або трьох радіаторів 360 мм Перфорована верхня панель для покращеного охолодження Прямий потік повітря до GPU для роботи з потужними компонентами Розширений досвід роботи з іншими продуктами з екосистеми NZXT Включає чотири 120-мм вентилятори Quiet Airflow серії F
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/340x390l80mc0/28445869206607.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/331x390l80mc0/95749832760675.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/390x390l80mc0/27639579607025.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/558x390l80mc0/40536794523662.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/390x390l80mc0/19564656614741.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/395x390l80mc0/75181344492718.jpg)
![Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338] Корпус NZXT H9 Flow White без БЖ (CM-H91FW-01) [614338]](/content/images/45/390x390l80mc0/99913224049695.jpg)