|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.3 кг |
| Висота | 350 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 330 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | метал 0,4 мм |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 320 мм; 1 x CPU (4+4) pin, 320 мм; 1 x PATA, 320 мм; 3 x SATA, (320 мм+150 мм+150 мм) |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 140 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 300 мм |
| Матеріал | метал |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9 см |
| Наявність БЖ | Так |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 1 х 80 мм / 1 х 90 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 170 х 350 х 330 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Серія | ProLogix E105 |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Технології захисту | OPP, OVP, SCP, UVP |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.4 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Ширина | 170 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix Black 400W (E105)
Немає в наявності
Код товару: 608682
1 229 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус Prologix E105 Black 400W Оптимальна основа для збірки ПК — корпус Prologix E105 Black 400W. Взявши його, користувач отримає конфігурацію, яка найбільшою мірою відповідає індивідуальним вимогам. Він виготовлений з листового металу завтовшки 0,4 мм, що надійно захищає компоненти від зовнішніх впливів. Кромки ретельно згладжені, що виключає ймовірність травматизації під час роботи. Компактні габарити в 170х350х330 мм і вага в 3,3 кг не створять проблем з транспортуванням і переміщенням. Класичний дизайн елегантного чорного корпусу з сітковою перфорацією на бічній панелі забезпечує відмінну вентиляцію всередині кейса (щоб уникнути перегріву). Розумний користувач вибере модель E105 Black 400W завдяки її перевагам: - на базі Prologix E105 Black 400W можна зібрати професійний або домашній настільний комп'ютер; - дає змогу встановити оптимальні системи вентиляції та охолодження; - лаконічне виконання; - верхнє розміщення блока живлення та панелі підключення; - прийнятна вартість. Бюджетна модель формату Minitower не займає зайвий простір і досить містка для монтажу всіх необхідних комплектуючих, що відповідають запитам власника. Гармонійний зовнішній вигляд, продуманий функціонал і ергономічна конструкція полегшать самостійне встановлення якісних запчастин. Зручні кнопки, два USB-порти 3.х і роз'єм для під'єднання аудіогарнітури розташовані на фасаді. Біля верхньої стінки корпусу вмонтовано фірмовий блок живлення потужністю 400 Вт. Таке розташування гарантує захист елементів ПК від пилу. Передбачено електричний захист - OPP/OVP/UVP/SCP.
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/57990939745071.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/39581216621603.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/22496994412306.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/87750559096078.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/91324419401584.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/57978138209972.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/51493422982561.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/56994459101197.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/57295526565866.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/67905418492525.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/28035083701193.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/84703685166239.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/29826629421345.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/20713214750042.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/90987398291508.jpg)
![Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682] Корпус Prologix Black 400W (E105) [608682]](/content/images/44/390x390l80mc0/43018275798667.jpg)