|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.55 кг |
| Висота | 310 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 370 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 400 мм; 1 x CPU (4) pin, 450 мм; 2 x Molex, 400 мм; 2 x SATA, (400 мм+150 мм) |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 75 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | 1 х 80 мм |
| Опціонально зверху | 1 х 60 мм |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 370 х 86 х 310 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Спосіб установки | універсальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Технології захисту | OPP, OVP, SCP, OCP |
| Типорозмір | Slim DeskTop |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Ширина | 86 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W)
Немає в наявності
Код товару: 611601
1 271 грн
1 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Високоякісний корпус Prologix E100 Slim 400W Black має компактні розміри - всього 370х86х310 мм. Він зроблений з якісного пластику і сталі, товщина якої дорівнює 0.5 мм. Також корпус має стильний дизайн, який впишеться в будь-який інтер'єр, і ідеально підходить для збірки професійного і домашнього комп'ютера. Має такі роз'єми: USB 2.0 (2 штуки) і аудіороз'єм (2 штуки). Компактність і низька ціна Якісна основа - запорука успіху збірки комп'ютера. Компанія Prologix пропонує високоякісний корпус Prologix E100 Slim 400W Black з блоком живлення 400 Вт, який розташовано вгорі корпусу. Головними перевагами такого корпусу є його доступна вартість і можливість самостійної та професійної збірки. Ідеально підходить для офісних і домашніх комп'ютерів. Компактні розміри корпусу формату SFF і невелика вага 3.54 кг дадуть змогу поставити обладнання в будь-яке зручне місце. Високоякісні матеріали пластик і сталь забезпечать довговічність купленого вами корпусу. Зручне розташування елементів Корпус має 1 відсік 2.5, 1 відсік 3.5, а також 4 слоти для встановлення карти розширення. Є 2 вбудованих роз'єми під USB 2.0 і 2 роз'єми для під'єднання навушників і мікрофона. Блок живлення розміщено вгорі, завдяки чому в ньому збирається менше пилу. Корпус Prologix E100 Slim 400W Black має бічну опцію (1х80 мм) і верхню (1х60 мм) для встановлення вентиляторів, які надійно охолоджуватимуть комп'ютер і забезпечать безперервну роботу. Купити корпус Prologix E100 Slim 400W Black - чудове рішення для збірки домашнього або професійного комп'ютера.
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/93127279233741.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/91685448455005.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/81561056003422.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/27222933137242.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/29330755418562.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/67930751185239.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/98301679871170.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/72924259918162.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/55031743999998.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/44753587083869.jpg)
![Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601] Корпус Prologix Black (E100 Slim 400W) [611601]](/content/images/16/390x390l80mc0/70511354046268.jpg)