|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.25 кг |
| Висота | 295 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 365 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 350 мм; 1 x CPU (4) pin, 350 мм; 2 x Molex, 350 мм; 2 x IDE+SATA, 350 мм+150 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 3 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 80 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 1 х 80 мм |
| Опціонально ззаду | немає |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | немає |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Розміри | 100 х 295 х 365 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі посередені |
| Спосіб установки | універсальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Технології захисту | OPP, SCP, OVP |
| Типорозмір | Slim DeskTop |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/ITX |
| Ширина | 100 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W)
Немає в наявності
Код товару: 608683
1 585 грн
1 769 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W Вибір корпусу Prologix E106 Slim Black Door 400W буде оптимальною основою для самостійного складання, складно знайти щось краще. Ергономічний дизайн моделі формату Slim DeskTop з металу завтовшки 0,5 мм і класичного чорного кольору дає змогу здійснити мрії про ПК з індивідуальним функціоналом, USB і аудіороз'ємами. E106 Tempered Glass Black вигідно відрізняється від аналогів: - елегантне класичне виконання добре поєднується з будь-якими моделями моніторів і клавіатур; - один вбудований фірмовий вентилятор і місце для монтажу додаткового на верхній стінці; - блок живлення у верхньому відсіку; - розміщення системи управління в середній частині передньої панелі корпусу за дверцятами; - компактність (розміри - 100х295х365 мм) і невелика вага (3,25 кг). Універсальний спосіб установки та технічні параметри E106 Tempered Glass Black полегшують роботи зі створення персонального комп'ютера і монтаж окремих комплектуючих. Конструкція E106 Tempered Glass Black оснащена кнопками примусового вимкнення і перезавантаження, двома роз'ємами для з'єднання USB 3.х і одним гніздом для аудіогарнітури. Розташування фірмового блока живлення у верхньому відсіку оберігає від забруднень, а перфорація на корпусі покращує циркуляцію повітря. Є два внутрішні слоти карт розширення і простір для розміщення всіх необхідних кабелів і компонентів. Усе це разом із прийнятною вартістю роблять корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W цілком практичним придбанням.
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/59251592236093.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/67274868469299.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/52664867358254.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/47778387863855.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/54768954933936.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/86246742935882.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/25425644386955.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/90599626260245.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/54846282483535.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/53899783124893.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/49461598331014.jpg)
![Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683] Корпус Prologix E106 Slim Black Door 400W (E106 Slim 400W) [608683]](/content/images/12/390x390l80mc0/83933002034748.jpg)