|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | пасивний |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 3.2 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0. 2 x USB 3.0. 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Класичні. метал 0,45 мм. пластик |
| Колір | Black |
| Коннектори/роз'єми | 1 x MB 24 (20+4) pin, 320мм; 1 x CPU (4) pin, 380мм; 1 x PATA, 320мм; 2 x SATA, (470+330мм) |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 148 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 320 мм |
| Матеріал | метал |
| Наявність БЖ | Так |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає. немає |
| Опціонально збоку | 2 x 120 мм |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 1 х 80 мм / 1 х 90 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Розміри | 191 х 407 х 360 мм |
| Розташування блока живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Серія | Prologix E111 |
| Система охолодження | вентиляційні решітки |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Технології захисту | OPP/OVP |
| Тип корпусу | Mini tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix (E111 450W Black)
Немає в наявності
Код товару: 612894
1 302 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оптимальна основа для збірки ПК — корпус Prologix E111 Black 450W. Виготовлений з листового металу завтовшки 0,4 мм, що надійно захищає компоненти від зовнішніх впливів. Бюджетна модель формату Miditower не займає зайвий простір і досить містка для монтажу всіх необхідних комплектуючих. Класичний дизайн елегантного чорного корпусу з сітковою перфорацією на бічній та фронтальній панелях, що забезпечує відмінну вентиляцію всередині корпуса. Два USB-порти 3.0 і роз’єм для під’єднання аудіогарнітури зручно розташовані на фасаді. Біля верхньої стінки корпусу вмонтовано фірмовий блок живлення потужністю 450 Вт.
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/77127584721680.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/62577558389044.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/71243990705669.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/29712663327959.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/48909219157683.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/74679928343882.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/41513279913026.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/64501465854625.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/42923557612518.jpg)
![Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894] Корпус Prologix (E111 450W Black) [612894]](/content/images/34/390x390l80mc0/45509547257247.jpg)