|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 1 |
| USB 3.х, шт. | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.15 кг |
| Висота | 450 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 395 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0. 2 x USB 3.0. 2 x Audio |
| Кардридер | Ні |
| Клас корпусу | Геймерські. скло. метал. пластик |
| Колір | Black |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25" | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 160 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 310 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 2x12 см. Top 2x12/14 см |
| Наявність БЖ | Ні |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає. немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає. немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | 1 х 120 мм. немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає. немає |
| Наявність підсвічування | FRGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | 3 х 120 мм. 240 мм / 360 мм |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | 2 х 120 мм |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Особливості | вікно на бічній панелі. прозора передня панель |
| Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25" | Ні |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Підтримка рідинного охолодження (опис) | Front 360/240 mm |
| Розміри | 195 х 450 х 395 мм |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Серія | Prologix E114 |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сумісність з материнськими платами | ATX. Micro - ATX. Mini - ITX |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Тип корпусу | Middle tower |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.45 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Ширина | 195 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black)
Немає в наявності
Код товару: 608699
1 759 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Це недорогий корпус для стаціонарного ПК з привабливим RGB-підсвічуванням, вдалою ергономікою та універсальним форм-фактором Midi-Tower. Призначений для повноформатних складання, має відмінні показники вентильованості, що дозволяє збирати продуктивні системи для ігор та професійної роботи без перегріву.
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/96558193666203.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/57614639507588.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/99537919203570.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/26697542050822.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/43756014662756.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/19940526076574.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/46090372125430.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/36283866360863.jpg)
![Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699] Корпус Prologix E114 Tempered Glass Black (E114 Black) [608699]](/content/images/24/390x390l80mc0/87649261180445.jpg)