|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| PFC | немає |
|---|---|
| USB 2.0, шт. | 2 |
| USB 3.х, шт. | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага, кг | 5.25 кг |
| Висота | 440 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Глибина | 360 мм |
| Кардридер | Ні |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Максимальна висота процесорного кулера, мм | 170 мм |
| Максимальний розмір відеокарти, мм | 330 мм |
| Матеріал | метал/скло |
| Наявність бокового вікна | Так |
| Наявність вентиляторів збоку | немає |
| Наявність вентиляторів зверху | немає |
| Наявність вентиляторів ззаду | немає |
| Наявність вентиляторів знизу | немає |
| Наявність підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Наявність фронтальних вентиляторів | немає |
| Опціонально збоку | немає |
| Опціонально зверху | немає |
| Опціонально ззаду | 1 х 120 мм |
| Опціонально знизу | немає |
| Опціонально фронтально | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Так |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Сітка (Mesh) | Так |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | EATX/ATX/MicroATX |
| Ширина | 210 мм |
Новий відгук або коментар
Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black)
Немає в наявності
Код товару: 615679
2 301 грн
2 559 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Prologix - провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, яка відповідає найкращим стандартам якості. Незалежно від того, чи ви є індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, що відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей та успіху. Prologix - це не просто бренд, це стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на наше життя.
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/33073259486043.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/35591277972729.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/36058383420095.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/12588210427476.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/59618262217122.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/39921200574326.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/83185630466267.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/49176970125689.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/44251078691021.jpg)
![Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679] Корпус Prologix E123 Tempered Glass&Mesh Black (E123 Black) [615679]](/content/images/44/390x390l80mc0/33261904767505.jpg)